12 Farver, LC/UPC-Multimode(62.5/125)-OM1-0,9 mm Kabel-1.2 m, 2,5 m / Optisk Fiber Pigtail

kr76.31

12 Farver, LC/UPC-Multimode(62.5/125)-OM1-0,9 mm Kabel-1.2 m, 2,5 m / Optisk Fiber Pigtail

1. Beskrivelse

CICVCHC Fiberoptiske patch kabel og pigtail kan i forbindelse med forskellige typer af stik, såsom ST, FC, SC, LC eller MU.Med den høje kvalitet keramikring, det er god overensstemmelse og indsætningstab.Og det er meget udbredt i Telekommunikation, Netværk, Data Transmissions -, Test-Udstyr og INTERNET over kabel-tv-osv.

Støtte tilpas: Alle produkt kan være konstrueret og produceret i henhold til, hvad dit behov.

2. Oplysninger Om Bestilling

Farve

Vælg Menupunkt

Forsendelse Indhold

Samlet Pris (inklusiv forsendelse)

Hvid

OM1-1.2 m

12 farver, fiber type er OM1, længde 1.2 m

EUR 12.5

Blå

OM1-2,5 m

12colorss, fiber type er OM1, længden er 2,5 m

USD 15

3 Træk

---Indsætningstab og høj ryg refleksion tab

---Godt udskifte

---God Holdbarhed

---Høj temperatur stabilitet.

---Overlegen Kvalitet Standard PC/UPC/APC Polering

---Standard: IEC Klasse B

4 .Tekniske Specifikationer

4.1 Optisk Ydeevne

Polering

UPC

Test Bølgelængde

850nm & 1300nm

Indskydningsdæmpning

≤0.25 dB

Return Loss

≥35dB

4.2 Endface Geometri Performance

Item

UPC

Φ1.25 mm Ferrule

Radius i Kurven

7 til 25mm

Apex-Offset

0 til 50µm

Fiber Højde

-50 til 50nm

5 Programmer:

---Fiber Optisk kommunikations system;

---Fiberoptiske net;

---CATV

---Fiberoptiske data kommunikation

---Fiberoptisk Testudstyr

6. Tegning

7. Andre oplysninger

Tags: headset yealink, 10 gbe, FIBER, skifte fibra industrielle, fiber switch, wifi x, fxo gateway, godt bundkort, d-link, cisco sfp.

  • Stik: LC/UPC
  • Stik Type: LC/UPC
  • Mærke: CICVCHC
  • Model-Nummer: P02-009
  • Item Længde: 1m
  • Størrelse: 1.2m or 2.5m
  • Pakning: 12Colors per kæmpe poly taske
  • Kompatibel: D-Link
  • Længde: 1.2m or 2.5m
  • Fiber Type: Multimode
  • Kabel størrelse: 0,9 mm
  • Optisk Fiber Type: Multimode (62.5/125) OM1
  • Materiale: PVC
  • Buffer Color: 12 Farver
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
Original Nye HS8145C HG8546M Gpon WiFi Ont onu 2POTS+4FE+1USB+WiFi med engelsk software Telecom Netværk Udstyr
Original Nye HS8145C HG8546M Gpon WiFi Ont onu 2POTS+4FE+1USB+WiFi med engelsk software Telecom Netværk Udstyr
Den HS8145C og HG8546M er afsendt tilfældigt.Begge modeller er identiske i størrelse og funktion。 100% Original Nye Huawei HG8546M Gpon WiFi Ont onu 2POTS+4FE+1USB+WiFi modem med engelsk software Telecom Netværk Udstyr Gratis Fragt Jeg

kr189.26

40mtr Pansrede Fiber Patch kabel Simplex fiber SM-SC LC FC pansrede ftth jumper 1 kerne optiske fibre Singlemode kabel ELINK 40M
40mtr Pansrede Fiber Patch kabel Simplex fiber SM-SC LC FC pansrede ftth jumper 1 kerne optiske fibre Singlemode kabel ELINK 40M
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tlf:13065838003 Pansrede Fiber Patch kabel Simplex fiber SM-SC LC FC pansrede ftth jumper 1 kerne optiske fibre Singlemode kabel ELINK ​ PIC Vis: Funktion: Kompakt

kr103.85

Gratis forsendelse AI-8C SM&MM Automatiske FTTH Fiberoptiske Splejsning Maskine Optisk Fiber-Fusion Splicer
Gratis forsendelse AI-8C SM&MM Automatiske FTTH Fiberoptiske Splejsning Maskine Optisk Fiber-Fusion Splicer

kr5 769.40

Minni 10 stk ONU engelsk 68MM XPON EPON1.25G/GPON2.5G G/EPON ONU FTTH modem G/EPON kompatibel router engelsk ONU MINI68*68MM
Minni 10 stk ONU engelsk 68MM XPON EPON1.25G/GPON2.5G G/EPON ONU FTTH modem G/EPON kompatibel router engelsk ONU MINI68*68MM
XPON wifi ONU FTTH modem GEPON router engelsk Version XPON=EPON(1,25 G)+GPON(2.5 G)Adaptive kompatibilitet=G/EPON G /E PON ONU XPON fuldt ud opfylder de ITU-T tekniske standarder og har god kompatibilitet med tredje part producenter OLT.

kr757.04

Gratis forsendelse pen type optiske fibre cutter fiber cleaver slagtilfælde pen skære en speciel pen fiber (wolfram carbide)
Gratis forsendelse pen type optiske fibre cutter fiber cleaver slagtilfælde pen skære en speciel pen fiber (wolfram carbide)
Gratis Forsendelse Fladskærms Wolfram Stål Optisk Fiber Pen Fiber Skære Pen Fiber Cleaver Pen Fiberoptiske Snor Beskrivelser: Lette vægt, pen-størrelse værktøjslængde med bred, 45 grader skrå hårdmetal spids for let spalte. Længde:130mm Funktioner: Bred,

kr71.13

Gratis forsendelse 8pk-326 wire malingfjernere FTTP Værktøjer optisk fiber stripping tang cutter
Gratis forsendelse 8pk-326 wire malingfjernere FTTP Værktøjer optisk fiber stripping tang cutter
gratis forsendelse 8pk-326 wire malingfjernere FTTP Værktøjer optisk fiber stripping tang cutter 8 pk - 326 optisk fiber wire stripping tang en særlig støbning af fræsning, blænde præcision, wire stripping og sikre, at det ikke gør ondt på den tid

kr115.14

10stk 10/90 20/80 30/70 40/60 50/50 5/95 Forskellige typer 1 × 2 0.9 mm FBT separatorer, uden stik
10stk 10/90 20/80 30/70 40/60 50/50 5/95 Forskellige typer 1 × 2 0.9 mm FBT separatorer, uden stik
1. FTTX netværk 2. PON netværk 3. CATV links 4. Data Kommunikation 1. Indsætningstab 2. Lav Polarisering Afhængige Tab 3. Bred Drift Bølgelængde 4. Bred Drift Temperatur 5. Høj Stabilitet

kr164.84

10STK/Masse Dæmperen 3dB 5dB 7 db 10 db LC Fiberoptiske Dæmperen Plug-In Stik Single Mode Fast Optiske Ansøgning
10STK/Masse Dæmperen 3dB 5dB 7 db 10 db LC Fiberoptiske Dæmperen Plug-In Stik Single Mode Fast Optiske Ansøgning
Bemærk: De to modeller er sendt tilfældigt, at den funktion er præcis den samme Lav tilbage refleksion og Lave PDL Høj præcision dæmpning værdi Præcision kontrol af dæmpning Bred vifte dæmpning række Præcision keramikring FC, SC, ST,

kr112.64

KELUSHI Gratis Fragt SC-LC høj kvalitet Fiber Optic Adapter SC Mand til LC Kvindelige Hybrid Optisk Adaptor FTTH Værktøjer SM
KELUSHI Gratis Fragt SC-LC høj kvalitet Fiber Optic Adapter SC Mand til LC Kvindelige Hybrid Optisk Adaptor FTTH Værktøjer SM
Gratis Forsendelse SC-LC høj kvalitet Fiber Optic Adapter SC Mand til LC Kvindelige Hybrid Optisk Adaptor KELUSHI Dette er et SC-LC-2,5 mm 1,25 adapter til visuelle fejl locator med et stik stik (han )og en adapter-stik (hun) ende .det er simpelthen

kr41.88

Gratis Forsendelse Jilong KL-31F fiber cleaver
Gratis Forsendelse Jilong KL-31F fiber cleaver
Jilong KL-31F fiber cleaver Fordele: 1. Kvalitet: Kom med test rapport og kalibrering certifikat. 2. Pris: de mest varme salg og rimelig pris. 3. Levering: afsendes inden for 24 timer efter betaling. Funktioner: Dimensioner (W x D

kr820.54

30mW FTTH Fiberoptiske Tester Pen Type Rød Laser optisk fiberLight 10 mw Visuelle Fejl Locator Optisk Kabel Tester 5-30 km bred Vifte
30mW FTTH Fiberoptiske Tester Pen Type Rød Laser optisk fiberLight 10 mw Visuelle Fejl Locator Optisk Kabel Tester 5-30 km bred Vifte
30mW FTTH Fiberoptiske Tester Pen Type Rød Laser optisk fiberLight 10 mw Visuelle Fejl Locator Optisk Kabel Tester 5-30 km bred Vifte Standard ikke svarer til det batteri,!!! Den 650nm Pen-type Visuelle Fejl Finder er specielt designet til felt personale,

kr60.20

2 stykker/Masse LC/SC/FC/ST One-Click Renere Værktøj 1,25 mm og er 2,5 mm Fiber Optic Rengøring Pen 800 Renser Fiber Optic-Cleaner
2 stykker/Masse LC/SC/FC/ST One-Click Renere Værktøj 1,25 mm og er 2,5 mm Fiber Optic Rengøring Pen 800 Renser Fiber Optic-Cleaner
performance bærbare én fiber ende ansigt renere.Vaskbare indsætte den optiske stik ferrule end lyset af de (kvindelige) i den adapter, kan du også bruge den optiske stik ferrule ende ansigt (mandlige) matchende tilbehør rengøringsmiddel direkte på

kr114.17