12 Farver, LC/UPC-Multimode(62.5/125)-OM1-0,9 mm Kabel-1.2 m, 2,5 m / Optisk Fiber Pigtail

kr76.31

12 Farver, LC/UPC-Multimode(62.5/125)-OM1-0,9 mm Kabel-1.2 m, 2,5 m / Optisk Fiber Pigtail

1. Beskrivelse

CICVCHC Fiberoptiske patch kabel og pigtail kan i forbindelse med forskellige typer af stik, såsom ST, FC, SC, LC eller MU.Med den høje kvalitet keramikring, det er god overensstemmelse og indsætningstab.Og det er meget udbredt i Telekommunikation, Netværk, Data Transmissions -, Test-Udstyr og INTERNET over kabel-tv-osv.

Støtte tilpas: Alle produkt kan være konstrueret og produceret i henhold til, hvad dit behov.

2. Oplysninger Om Bestilling

Farve

Vælg Menupunkt

Forsendelse Indhold

Samlet Pris (inklusiv forsendelse)

Hvid

OM1-1.2 m

12 farver, fiber type er OM1, længde 1.2 m

EUR 12.5

Blå

OM1-2,5 m

12colorss, fiber type er OM1, længden er 2,5 m

USD 15

3 Træk

---Indsætningstab og høj ryg refleksion tab

---Godt udskifte

---God Holdbarhed

---Høj temperatur stabilitet.

---Overlegen Kvalitet Standard PC/UPC/APC Polering

---Standard: IEC Klasse B

4 .Tekniske Specifikationer

4.1 Optisk Ydeevne

Polering

UPC

Test Bølgelængde

850nm & 1300nm

Indskydningsdæmpning

≤0.25 dB

Return Loss

≥35dB

4.2 Endface Geometri Performance

Item

UPC

Φ1.25 mm Ferrule

Radius i Kurven

7 til 25mm

Apex-Offset

0 til 50µm

Fiber Højde

-50 til 50nm

5 Programmer:

---Fiber Optisk kommunikations system;

---Fiberoptiske net;

---CATV

---Fiberoptiske data kommunikation

---Fiberoptisk Testudstyr

6. Tegning

7. Andre oplysninger

Tags: headset yealink, 10 gbe, FIBER, skifte fibra industrielle, fiber switch, wifi x, fxo gateway, godt bundkort, d-link, cisco sfp.

  • Stik: LC/UPC
  • Stik Type: LC/UPC
  • Mærke: CICVCHC
  • Model-Nummer: P02-009
  • Item Længde: 1m
  • Størrelse: 1.2m or 2.5m
  • Pakning: 12Colors per kæmpe poly taske
  • Kompatibel: D-Link
  • Længde: 1.2m or 2.5m
  • Fiber Type: Multimode
  • Kabel størrelse: 0,9 mm
  • Optisk Fiber Type: Multimode (62.5/125) OM1
  • Materiale: PVC
  • Buffer Color: 12 Farver
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
Original Nye HS8145C HG8546M Gpon WiFi Ont onu 2POTS+4FE+1USB+WiFi med engelsk software Telecom Netværk Udstyr
Original Nye HS8145C HG8546M Gpon WiFi Ont onu 2POTS+4FE+1USB+WiFi med engelsk software Telecom Netværk Udstyr
Den HS8145C og HG8546M er afsendt tilfældigt.Begge modeller er identiske i størrelse og funktion。 100% Original Nye Huawei HG8546M Gpon WiFi Ont onu 2POTS+4FE+1USB+WiFi modem med engelsk software Telecom Netværk Udstyr Gratis Fragt Jeg

kr189.26

Kabel fibra optica SC-APC monomodo simplex 9-125 3 M Blanco
Kabel fibra optica SC-APC monomodo simplex 9-125 3 M Blanco
Fiber kabel & Oacute; ptica singlemode 9/125 µm mødes med RoHS, og ALLE EST kabler & aacute; N 100% testet og Oacute; pticamente for P & eacute; rdida af inserci & Oacute; N for at sikre en høj kvalitet, er meget indbringende for ledninger kabel netværk.Akkord

kr53.97

100Mtr 24 kerner bundt fiberoptisk kabel GJFJV-24 indendørs OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 9/125 50/125 62.5/125um SM MM 24 fibre wire ELINK
100Mtr 24 kerner bundt fiberoptisk kabel GJFJV-24 indendørs OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 9/125 50/125 62.5/125um SM MM 24 fibre wire ELINK
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tlf:+86-13065838003 100Mtr 24 kerner bundt fiberoptisk kabel GJFJV-24 indendørs OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 9/125 50/125 62.5/125um SM MM 24 fibre wire ELINK Pic Vis:

kr537.26

Gratis forsendelse 8pk-326 wire malingfjernere FTTP Værktøjer optisk fiber stripping tang cutter
Gratis forsendelse 8pk-326 wire malingfjernere FTTP Værktøjer optisk fiber stripping tang cutter
gratis forsendelse 8pk-326 wire malingfjernere FTTP Værktøjer optisk fiber stripping tang cutter 8 pk - 326 optisk fiber wire stripping tang en særlig støbning af fræsning, blænde præcision, wire stripping og sikre, at det ikke gør ondt på den tid

kr115.14

For 3PCS Compatible Mindray Halogen Lamp Bulb 12V20W
For 3PCS Compatible Mindray Halogen Lamp Bulb 12V20W
For 3PCS Compatible Mindray Halogen Lamp Bulb 12V20W

kr961.57

10STK Coaxial Kabel Stripper IDEEL 45-162 Fiberoptiske Stripper Tværgående Stråle Rør Åben og Kniv Løs Beklædning
10STK Coaxial Kabel Stripper IDEEL 45-162 Fiberoptiske Stripper Tværgående Stråle Rør Åben og Kniv Løs Beklædning
Disse lette, kompakte og strippere er enkel at betjene.Den justerbare lameller kan indstilles til en hvilken som helst dybde til at være med til at sikre nick-gratis strimler til specifikation af en række af coaxial-kabel på op til 1/8 diameter.Bruges

kr243.78

KELUSHI Gratis Fragt SC-LC høj kvalitet Fiber Optic Adapter SC Mand til LC Kvindelige Hybrid Optisk Adaptor FTTH Værktøjer SM
KELUSHI Gratis Fragt SC-LC høj kvalitet Fiber Optic Adapter SC Mand til LC Kvindelige Hybrid Optisk Adaptor FTTH Værktøjer SM
Gratis Forsendelse SC-LC høj kvalitet Fiber Optic Adapter SC Mand til LC Kvindelige Hybrid Optisk Adaptor KELUSHI Dette er et SC-LC-2,5 mm 1,25 adapter til visuelle fejl locator med et stik stik (han )og en adapter-stik (hun) ende .det er simpelthen

kr41.88

Gratis Forsendelse Jilong KL-31F fiber cleaver
Gratis Forsendelse Jilong KL-31F fiber cleaver
Jilong KL-31F fiber cleaver Fordele: 1. Kvalitet: Kom med test rapport og kalibrering certifikat. 2. Pris: de mest varme salg og rimelig pris. 3. Levering: afsendes inden for 24 timer efter betaling. Funktioner: Dimensioner (W x D

kr820.54

30mW FTTH Fiberoptiske Tester Pen Type Rød Laser optisk fiberLight 10 mw Visuelle Fejl Locator Optisk Kabel Tester 5-30 km bred Vifte
30mW FTTH Fiberoptiske Tester Pen Type Rød Laser optisk fiberLight 10 mw Visuelle Fejl Locator Optisk Kabel Tester 5-30 km bred Vifte
30mW FTTH Fiberoptiske Tester Pen Type Rød Laser optisk fiberLight 10 mw Visuelle Fejl Locator Optisk Kabel Tester 5-30 km bred Vifte Standard ikke svarer til det batteri,!!! Den 650nm Pen-type Visuelle Fejl Finder er specielt designet til felt personale,

kr60.20

30MW Visuelle Fejl Locator Tribrer Mærke 30mW Optisk fiber skyld test pen, Visuelle Fejl Locator Gratis fragt
30MW Visuelle Fejl Locator Tribrer Mærke 30mW Optisk fiber skyld test pen, Visuelle Fejl Locator Gratis fragt
1, tekniske indikatorer: lyskilde bølgelængde: 650 + 10NM Gældende fiber: SM, MM Single mode output power: 30 mW, Strømforsyning: 5, Afsnit 2 batteri Kontinuerlig arbejdstid: mere end 20h strømforsyning driftstemperatur: 10-60 grader (uden dug) opbevaringstemperatur:

kr213.68

10STK/bag LC UPC-SC UPC 3M Singlemode Simplex fiberoptiske patch kabel LC-SC 3M 2.0 mm 3,0 mm FTTH fiberoptisk Kabel-jumper
10STK/bag LC UPC-SC UPC 3M Singlemode Simplex fiberoptiske patch kabel LC-SC 3M 2.0 mm 3,0 mm FTTH fiberoptisk Kabel-jumper
10STK/bag LC UPC-SC UPC 3M Singlemode Simplex fiberoptiske patch kabel LC-SC 3M 2.0 mm 3,0 mm FTTH fiberoptisk Kabel-jumper Jeg kan forsikre dig, at kvaliteten af vores produkter for at sikre, at vi giver dig den bedste service for at sikre den hurtigste

kr84.92

FTTH Fiberoptiske koldt, så koldt, så værktøjskasse værktøjskasse Fiber Cleaver særlige tom container
FTTH Fiberoptiske koldt, så koldt, så værktøjskasse værktøjskasse Fiber Cleaver særlige tom container
FTTH Fiberoptiske koldt, så koldt, så værktøjskasse værktøjskasse Fiber Cleaver særlige (tom beholder) Størrelse: Længde 35 * W 26.5 * H ca 9,5 cm med skulderrem og to nøgler.

kr238.10