Huawei GPON SFP/modul/stick/optiske transceiver, KLASSE C++, OM5052 34060841 for PON yrelsen for OLT

kr219.79

Huawei GPON SFP/modul/stick/optiske transceiver, KLASSE C++, OM5052 34060841 for PON bestyrelsen for OLT

Billeder:

Tags: gpon olt, måleren pon, gpon onu, ære, onu, gpon, sfp, ftth svejser, olt gpon 2 pon, gpon sfp.

  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Bølgelængde: Tx1490nm/ Rx1310nm
  • Model-Nummer: Huawei GPON OLT Klasse C++
  • Mærke: Wowphoon
  • Stik: Simpleks
  • Kompatibel: Huawei
  • Stik Type: SC/UPC
  • Nå SC: 20 km
  • tilstand: Nye og Originale
  • Magt: 5~7dbm
Gratis forsendelse AI-8C SM&MM Automatiske FTTH Fiberoptiske Splejsning Maskine Optisk Fiber-Fusion Splicer
Gratis forsendelse AI-8C SM&MM Automatiske FTTH Fiberoptiske Splejsning Maskine Optisk Fiber-Fusion Splicer

kr5 769.40

Shineway/DVP/TriBrer/Ruiyan/CETC OTDR S20 Serien FHO5000 FC/SC/ST Flange Optisk Interface-Stikket AOR500 Optiske Port-Adapter
Shineway/DVP/TriBrer/Ruiyan/CETC OTDR S20 Serien FHO5000 FC/SC/ST Flange Optisk Interface-Stikket AOR500 Optiske Port-Adapter
Angiv venligst, om det er FC runde hoved optisk interface eller SC square hoved optiske interface, før du køber det.For indenlandske import og andre OTDR Shineway S20 serien OTDR, Shanghai TriBrer AOS500 serie, DVP-321, DVP-322-serien OTDR, Ruiyan serie

kr122.10

ONTi Høj Kvalitet Genopladelige Laser Kilde Fiberoptisk Kabel Tester 5 15 20 30 KM Lithium Batteri Visuelle Fejl Locator SC/FC/ST
ONTi Høj Kvalitet Genopladelige Laser Kilde Fiberoptisk Kabel Tester 5 15 20 30 KM Lithium Batteri Visuelle Fejl Locator SC/FC/ST

kr104.89

Gratis Forsendelse Jilong KL-31F fiber cleaver
Gratis Forsendelse Jilong KL-31F fiber cleaver
Jilong KL-31F fiber cleaver Fordele: 1. Kvalitet: Kom med test rapport og kalibrering certifikat. 2. Pris: de mest varme salg og rimelig pris. 3. Levering: afsendes inden for 24 timer efter betaling. Funktioner: Dimensioner (W x D

kr820.54

30mW FTTH Fiberoptiske Tester Pen Type Rød Laser optisk fiberLight 10 mw Visuelle Fejl Locator Optisk Kabel Tester 5-30 km bred Vifte
30mW FTTH Fiberoptiske Tester Pen Type Rød Laser optisk fiberLight 10 mw Visuelle Fejl Locator Optisk Kabel Tester 5-30 km bred Vifte
30mW FTTH Fiberoptiske Tester Pen Type Rød Laser optisk fiberLight 10 mw Visuelle Fejl Locator Optisk Kabel Tester 5-30 km bred Vifte Standard ikke svarer til det batteri,!!! Den 650nm Pen-type Visuelle Fejl Finder er specielt designet til felt personale,

kr60.20

2 stykker/Masse LC/SC/FC/ST One-Click Renere Værktøj 1,25 mm og er 2,5 mm Fiber Optic Rengøring Pen 800 Renser Fiber Optic-Cleaner
2 stykker/Masse LC/SC/FC/ST One-Click Renere Værktøj 1,25 mm og er 2,5 mm Fiber Optic Rengøring Pen 800 Renser Fiber Optic-Cleaner
performance bærbare én fiber ende ansigt renere.Vaskbare indsætte den optiske stik ferrule end lyset af de (kvindelige) i den adapter, kan du også bruge den optiske stik ferrule ende ansigt (mandlige) matchende tilbehør rengøringsmiddel direkte på

kr114.17

30MW Visuelle Fejl Locator Tribrer Mærke 30mW Optisk fiber skyld test pen, Visuelle Fejl Locator Gratis fragt
30MW Visuelle Fejl Locator Tribrer Mærke 30mW Optisk fiber skyld test pen, Visuelle Fejl Locator Gratis fragt
1, tekniske indikatorer: lyskilde bølgelængde: 650 + 10NM Gældende fiber: SM, MM Single mode output power: 30 mW, Strømforsyning: 5, Afsnit 2 batteri Kontinuerlig arbejdstid: mere end 20h strømforsyning driftstemperatur: 10-60 grader (uden dug) opbevaringstemperatur:

kr213.68

TM-600 Grundlæggende VDSL VDSL2 Tester for xDSL-Line test og Vedligeholdelse af Værktøjer (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL med DMM Funktion)
TM-600 Grundlæggende VDSL VDSL2 Tester for xDSL-Line test og Vedligeholdelse af Værktøjer (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL med DMM Funktion)
TM-600 Grundlæggende VDSL VDSL2 Tester for xDSL-Line test og Vedligeholdelse af Værktøjer (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL med DMM Funktion) Beskrivelse: TM-600 VDSL tester som er specielt designet til xDSL-line test (xDSL omfatter: ADSL, ADSL2,

kr1 825.45

Flange Fiber Konnektor SC/APC-LC/UPC Singlemode Optisk Adapter SC Mand Til LC Kvindelige Fiberoptiske Adapter Adapter
Flange Fiber Konnektor SC/APC-LC/UPC Singlemode Optisk Adapter SC Mand Til LC Kvindelige Fiberoptiske Adapter Adapter
God repeterbarhed, god slidstyrke, god temperatur stabilitet, gennemsnitlige yderligere skade Forbrug værdien er mindre end 0,2 dB, højt afkast tab, og mere end 1000 gange for indsættelse. Produkt Navn: SC / UPC-Mandlige-LC / UPC Kvindelige Converter Præcision

kr53.12

100 Stykker SC APC Fiber Optiske Stik 60mm SM Single Mode FTTH for SC APC Fiber Optisk Fiber Kabel-Adapteren
100 Stykker SC APC Fiber Optiske Stik 60mm SM Single Mode FTTH for SC APC Fiber Optisk Fiber Kabel-Adapteren
SC APC Fiber Optiske Stik 58mm SM Single Mode 1. FTTH-projektet anvendelige 2. Field installable 3. Indsæt tab mindre end 0.5 dB i 4. Metal V-form hulrum, der fungerer godt i for høj og lav temperatur 5. Installation af mindre end 1 minut til 6.

kr208.55

5PCS One-Click Fiberoptiske Stik Renere Pen 800 gange for SC ST FC 2,5 mm og LC 1,25 mm Adaptere Universal Cleaner værktøj
5PCS One-Click Fiberoptiske Stik Renere Pen 800 gange for SC ST FC 2,5 mm og LC 1,25 mm Adaptere Universal Cleaner værktøj
5PCS One-Click Fiberoptiske Stik Renere Pen 800 gange for SC ST FC 2,5 mm og LC 1,25 mm Adaptere Universal Cleaner værktøj ydeevne bærbare én fiber ende ansigt renere.Vaskbare indsætte den optiske stik ferrule end lyset af de (kvindelige) i den adapter,

kr247.14

2019 nye model FTTH Fiber breakpoint fejl detektor Håndholdte OTDR JW3305A 60 KM 1550nm med FC/SC Stik
2019 nye model FTTH Fiber breakpoint fejl detektor Håndholdte OTDR JW3305A 60 KM 1550nm med FC/SC Stik
2019 nye model FTTH Fiber breakpoint fejl detektor Håndholdte OTDR JW3305A 60 KM 1550nm med FC/SC Stik Internation for køber er ansvarlig for alle gældende import-told og lokale skatter.Kontroller med din told før du gør dit køb.Forsendelse

kr1 520.19